Właśnie trwają zapisy na nasze nagradzane letnie kursy odbywające się w Oksfordzie, Londynie oraz w Cambridge, St. Andrews w Szkocji, a także w prestiżowej szkole z internatem St Mary’s, w Ascot.

Już dziś zarezerwuj online swoje miejsce na rok 2020 i dołącz przyszłego lata do uczniów z ponad 150 krajów w Oxford Royale Summer Schools.

O OXFORD ROYALE ACADEMY

Oxford Royale Summer Schools (ORA) to wielokrotnie nagradzany organizator programów edukacyjnych realizowanych w historycznych miastach uniwersyteckich: Oksfordzie, Cambridge, Londynie oraz St. Andrews (Szkocji) w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest dodawanie wartości do życia akademickiego naszych uczniów, a także dostarczanie im przewagi edukacyjnej, gdy postanawiają oni kontynuować naukę, aplikować na uczelnię wyższą czy budować karierę w konkurencyjnym świecie.

 

Przy tak szerokiej gamie dostępnych w ciągu roku kursów, jesteśmy pewni, że posiadamy coś dla każdego ucznia pragnącego poszerzyć swoją wiedzę. Czytaj dalej, by uzyskać informacje na temat naszych letnich kursów (włącznie z naszą słynną Letnią Szkołą w Oksfordzie), naszych całorocznych programów edukacyjnych oraz kursów online.

 

NAGRADZANE PROGRAMY LETNIE

Oxford Royale Summer Schools to wiodący na rynku organizator najwyższej jakości letnich programów edukacyjnych z zakwaterowaniem na miejscu. Nasze programy inspirowane są akademicką dyscypliną swoich miast-gospodarzy, a zostały one specjalnie wyselekcjonowane i ostrożnie zaprojektowane tak, by zapewnić naszym uczniom pouczające oraz korzystne letnie doświadczenie.

 

Uczniowie mogą wybierać spośród rozległej oferty letnich kursów dostępnych w ORA. Oferujemy ponad 150 opcji edukacyjnych, od przedmiotów tradycyjnych do zajęć, których uczniowie w normalnych okolicznościach nie mieliby możliwości odbywać aż do późniejszego etapu ich edukacji. Przy takim zróżnicowaniu oferty wielu uczniów postanawia uczestniczyć jednocześnie w dwóch kursach, a setki uczniów powraca do ORA każdego roku, by uczyć się czegoś nowego i pogłębiać swój akademicki rozwój.

 

Nasze programy letnie dla młodych uczniów grupujemy w dwóch zakresach wiekowych – od 8 do 12 lat oraz od 13 do 18 lat. Oferujemy również gamę rozwijających programów letnich dla osób w wieku od 19 do 25 lat.

SZKOŁA LETNIA DLA OSÓB W WIEKU OD 8 DO 12 LAT OD OXFORD ROYALE ACADEMY

Oxford Royale Summer Schools ma przyjemność zaoferować gamę fascynujących kursów dla uczniów w wieku od 8 do 12 lat. Kursy te łączą nauczanie z zabawą oraz z ćwiczeniami zespołowymi, dając młodym uczniom możliwość doświadczenia smaku niezależności w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu.

 

Kursy odbywają się w St Mary’s School w Ascot, będącej prestiżową szkołą z internatem zlokalizowaną pomiędzy Oksfordem a Londynem, na angielskiej wsi. Szkoła szczyci się niedoścignionym zapleczem, które obejmuje kryty basen, boiska, pracownie plastyczne i projektowe, laboratoria naukowe, a także teatr i inne. Całe to zaplecze w pełni wykorzystywane będzie w naszych ekscytujących planach zajęć.

 

Doświadczenia Uczniów na Filmie

 

 

Nasza kadra realizująca wspomniane programy w głównej mierze zakwaterowana jest na miejscu by zapewnić naszym uczniom całodobowe bezpieczeństwo, ochronę oraz opiekę. Stosunek liczby uczniów do personelu wynosi w przybliżeniu pięć do jednego, a wszyscy nasi nauczyciele przechodzą rygorystyczny proces sprawdzenia danych, zapewniający spełnienie przez nich najwyższych standardów.

 

[ora_btn href= “/courses/174/0/0/0/” class=”button–primary ” label=”8-12″ target=””]

 

Terminy i Opłaty

Tydzień 1: 12 lipca – 18 lipca 2020 r.

Tydzień 2: 19 lipca – 25 lipca 2020 r.

Tydzień 3: 26 lipca – 1 sierpnia 2020 r.

Tydzień 4: 2 sierpnia – 8 sierpnia 2020 r.

Tydzień 5: 9 sierpnia – 15 sierpnia 2020 r.

 

Kliknij tu by przeczytać więcej na temat kursów, a także by zapisać się online.

LETNIE SZKOŁY W ROKU 2020 DLA OSÓB W WIEKU 13-18 LAT

Nasza Letnia Szkoła w Oksfordzie (ang. Oxford Summer School) to nasza najdłużej działająca usługa oferująca uczniom z całego świata możliwość przyjechania do Oksfordu, by tu żyć i uczyć się na naszych fascynujących programach. Otwarte są również zapisy na naszą Letnią Szkołę w Londynie, St. Andrews Letnią Szkołę w Szkocji, oraz Letnią Szkołę w Cambridge, które oferują doświadczenia ORE w tych innych tętniących życiem miastach.

 

Nasze kursy w głównej mierze koncentrują się na rozwoju akademickim, jednocześnie obejmując rozległy plan przyjemnych zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. Wiele z naszych kursów do kursy stacjonarne z zakwaterowaniem w koledżach Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz Cambridge, które dają prawdziwie autentyczne przeżycie oraz inspirują uczniów do osiągania ich pełnego potencjału.

 

Każdego lata witamy na naszych kursach uczniów z całego świata. W zeszłym roku przyjechali do nas uczniowie 150+ różnych narodowości, co sprawia, że nasze Letnie Szkoły plasują się pośród najbardziej zróżnicowanych środowisk edukacyjnych na świecie.

 

Doświadczenia Uczniów na Filmie

 

 

Uczniowie mogą wybierać spośród kursów języka angielskiego poprawiających znajomość tego języka, uniwersyteckich kursów przygotowawczych z zakresu określonych przedmiotów, których bardziej szczegółowym studiowaniem uczniowie mogą być zainteresowani, a także wyboru innych programów akademickich pozwalających na zdobycie wiedzy z dziedzin, w których uczniowie nie mają jeszcze zbyt wiele doświadczenia. Każdy kurs trwa dwa tygodnie, choć uczniów zachęcamy do uczęszczania przez dłuższy okres tak, by zmaksymalizować czas, w którym mogą oni korzystać ze wspaniałego otoczenia w Oksfordzie, Cambridge, Londynie czy w St. Andrews w Szkocji.

 

 

Letnia Szkoła w Oksfordzie (ang. Oxford Summer School): zeszłe lato w liczbach

150+ narodowości

15 kampusów

Ponad 60 opcji nauki

150+ nauczycieli

Ponad 200 osób personelu kampusów

 

[ora_btn href= “/courses/93/0/0/0/” class=”button–primary ” label=”13-15″ target=””]

[ora_btn href= “/courses/175/0/0/0/” class=”button–primary ” label=”16-18″ target=””]

 

Lokalizacje i Uczelnie

Nasze Szkoły Letnie dla osób w wieku 13-18 lat odbywają się w 15 różnych Centrach Letnich. Oto one:

 

– Yarnton Manor

– St Catherine’s College

– Lady Margaret Hall

– Balliol College

– Jowett Walk

– St Peter’s College

– St Hugh’s College

– The Queen’s College

– University College

– Clare College, Cambridge

– St Catharine’s, Cambridge

– Imperial College, Londen

– St Andrews, Szkocja

-Yale University, USA

-St Edmund’s College

 

Kliknij tutaj, by przejść do pełnej listy naszych kursów dla grupy wiekowej 13-18 i dokonać rezerwacji online.

Letnia Szkoła w Oksfordzie (ang. Oxford Summer School) dla osób w wieku 19-25

Dzięki temu, że nasza Letnia Szkoła w Oksfordzie (ang. Oxford Summer School) współdzieli z naszym kursem dla najmłodszych uczniów wiele z zasad oraz tę samą, bezkompromisową jakość, wielu z naszych starszych uczniów kwaterowanych jest w Merton College – jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych pod względem akademickim koledżów Uniwersytetu Oksfordzkiego, czy też w Jowett Walk będącym częścią Balliol College (jeden z rywali Merton’s do tytułu najstarszego koledżu Oksfordu).

 

Doświadczenia Uczniów na Filmie

 

 

Studenci uzyskają dostęp do naszego znakomitego nauczania zbilansowanego harmonogramem zajęć pozalekcyjnych oraz mnóstwem czasu wolnego pozwalającego na samodzielną eksplorację miasta i niezależnym studiowaniem w bibliotekach Oksfordu.

 

[ora_btn href= “/courses/176/0/0/0/” class=”button–primary ” label=”19+” target=””]

 

 

O naszych kursach online

 

Oxford Royale Summer Schools z dumą oferuje również internetową platformę nauczania, na której znaleźć można szeroką gamę fascynujących i stymulujących umysł kursów zaprojektowanych w celu wsparcia uczniów aplikujących na uczelnie w Wielkiej Brytanii. Nasze kursy online są dostępne w każdym momencie na całym świecie poprzez naszą platformę ORA Prep. Kursy te zapewniają uczniom wgląd w przedmioty dalece wykraczające poza szkolny program nauczania. Pozwala to uczniom cieszyć się próbką tego, jak studiowanie danego przedmiotu na uniwersytecie może wyglądać, jednocześnie zapewniając im bezcenne materiały do ich aplikacji na studia oraz rozmów rekrutacyjnych. Wszystko to, jak wynika z referencji naszych uczniów, to bezcenna pomoc w coraz bardziej konkurencyjnym procesie aplikowania na uczelnie wyższe. Już dziś przejrzyj katalog naszych kursów, by zacząć swoją przygodę z nauką!

 

By zapoznać się z gamą przedmiotów w naszej ofercie i rozpocząć bezpłatny okres próbny czy zarezerwować kurs, zapraszamy do naszych kursów online tutaj.