Wielokrotnie nagradzane kursy szkoleniowe Oxford Royale Summer Schools

Szkoła letnia w Oksfordzie

WIĘCEJ O OXFORD ROYALE ACADEMY

Oxford Royale Academy (ORA) to popularny organizator międzynarodowych szkół letnich odbywających się w Oksfordzie – historycznym mieście uniwersyteckim.  Naszą misją jest ułatwienie uczniom ścieżki edukacyjnej, a tym samym zapewnianie im przewagi pod kątem dalszej nauki, studiów czy pracy w konkurencyjnym świecie.

Wśród szerokiej oferty kursów dostępnych przez cały rok każdy uczeń, który pragnie poszerzyć swoją wiedzę, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Czytaj dalej, aby uzyskać informacje na temat naszych kursów letnich (w tym na temat naszej słynnej szkoły letniej w Oksfordzie), a także naszej nowej oksfordzkiej szkoły letniej online.

POPULARNE SZKOŁY LETNIE

Oxford Royale Academy jest liderem branży oferującym letnie programy edukacyjne na najwyższym poziomie. Programy są inspirowane akademickim etosem miast, w których są realizowane, oraz są dobierane i opracowywane tak, aby uczniowie mogli wynieść z nich wiedzę i wiele innych korzyści.

Uczniowie mogą wybierać spośród szerokiej oferty ponad 40 kursów letnich – od tradycyjnych przedmiotów po zagadnienia, z którymi uczniowie normalnie mieliby styczność dopiero na późniejszym etapie swojej edukacji. Dzięki tak różnorodnej ofercie wielu uczniów decyduje się na dwa kursy z rzędu, a setki absolwentów wracają do Oksfordu w kolejnych latach, aby zdobywać nową wiedzę i kontynuować swój rozwój akademicki.

Nasze letnie programy dla młodych osób prowadzone są w następujących przedziałach wiekowych:

Oxford Royale Academy w liczbach

SZKOŁA LETNIA DLA DZIECI W WIEKU 8–12 LAT

Kursy letnie dla dzieci w wieku 8–12 lat

Oxford Royale Academy oferuje szereg ekscytujących kursów dla uczniów w wieku od 8 do 12 lat. Kursy te stanowią połączenie nauki z zabawą oraz pracą zespołową, a uczniowie mają szansę zasmakowania niezależności w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Kursy odbywają się w Uppingham School – prestiżowej szkole z internatem na terenach pozamiejskich. Szkoła słynie z dodatkowych udogodnień, w tym krytego basenu, boisk, pracowni artystycznych i projektowych, laboratoriów czy sali teatralnej. Wszystkie te udogodnienia zostaną w pełni wykorzystane w toku naszych ekscytujących harmonogramów.

Personel odpowiedzialny za realizację programów mieszka przeważnie na terenie obiektu, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i ochrony uczniów przez całą dobę. Stosunek liczby uczniów do liczebności personelu wynosi około pięciu do jednego, a życiorys każdego nauczyciela jest dokładnie sprawdzany, tak aby mieć pewność, że przestrzegane będą najwyższe standardy.

Nasz film

Dostępne kursy:

Program nauki języka angielskiego dla dzieci (8–12 lat)

Kurs skierowany jest do dzieci, które chcą szybko podnieść swoje umiejętności związane z mówieniem i pisaniem w języku angielskim, oraz zapewnia naukę na najwyższym poziomie połączoną dla równowagi z innymi zajęciami, wycieczkami oraz czasem wolnym.

https://www.oxford-royale.com/junior-summer-school/learn-english/

Fantastyczna przyszłość! (8–9 lat)

Nasz program „Fantastyczna przyszłość!” oferuje uczniom w wieku 8–9 lat możliwość przebywania i nauki w Uppingham School. W toku każdego tygodniowego cyklu uczniowie szczegółowo analizują kluczowe pytanie, rozpatrując je z różnych perspektyw, w tym humanistycznej i naukowej.

https://www.oxford-royale.com/junior-summer-school/fantastic-futures/

Odkrywanie nauk humanistycznych (10–12 lat)

Kurs skierowany jest do uczniów pragnących poznać podstawy historii, literatury lub innych nauk humanistycznych oraz oferuje możliwość poznania wyrafinowanych sposobów myślenia, jak również wstęp do metod krytycznego myślenia. Program będzie zrównoważony ekscytującymi zajęciami dodatkowymi.

https://www.oxford-royale.com/junior-summer-school/arts/

Odkrywanie nauk ścisłych (10–12 lat)

Ponieważ przedmioty ścisłe są często bardzo wymagające, program „Odkrywanie nauk ścisłych” to doskonały wybór dla tych uczniów, którzy chcą skonsolidować swoją wiedzę lub zyskać przewagę nad rówieśnikami.

https://www.oxford-royale.com/junior-summer-school/stem/

Terminy i opłaty:

Tydzień 1: od 3 do 9 lipca 2022 r.

Tydzień 2: od 10 do 16 lipca 2022 r.

Tydzień 3: od 17 do 23 lipca 2022 r.

Tydzień 4: od 24 do 30 lipca 2022 r.

Tydzień 5: od 31 lipca do 6 sierpnia 2022 r.

Tydzień 6: od 7 do 13 sierpnia 2022 r.

Opłaty zaczynają się od 1495 GBP za tygodniowy cykl. W przypadku pobytów wielotygodniowych dostępne są zniżki.

W celu zarezerwowania miejsca w szkole letniej dla dzieci wymagane jest dokonanie wpłaty w wysokości 395 GBP za tydzień. Zapisy możliwe są na jeden, dwa, trzy, cztery, pięć lub sześć tygodni. Średnia długość pobytu wynosi od 2 do 3 tygodni.

Pozostałą część opłaty należy uiścić nie później niż na 90 dni przed datą rozpoczęcia kursu.

Na lato 2022 r. oferujemy dodatkową opcję w formie zobowiązania do elastyczności w związku z pandemią COVID-19.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o dostępnych kursach i złożyć aplikację online: https://www.oxford-royale.com/junior-summer-school/

KURSY LETNIE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 13–18 LAT

Kursy letnie dla młodzieży w wieku 13–18 lat

Szkoła letnia w Oksfordzie jest naszą najdłużej działającą szkołą letnią, w ramach której oferujemy uczniom z całego świata możliwość przyjazdu do Oksfordu i zdobywania wiedzy w oparciu o fascynujące programy. Oferujemy także zapisy na szkołę letnią w Cambridge i Yale (USA). W obu tych miejscach zapewniamy ten sam najwyższy poziom nauki, z którego słynie ORA.

Głównym celem naszych kursów jest rozwój akademicki uczniów, ale harmonogram obejmuje także szeroki wybór przyjemnych zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. Kursy odbywają się na terenie kolegiów Uniwersytetu Oksfordzkiego, Uniwersytetu Cambridge i Uniwersytetu Yale, co pozwala doświadczyć prawdziwej atmosfery studiów i inspiruje uczniów do dążenia do wykorzystania swojego pełnego potencjału.

Każdego lata w naszych kursach uczestniczą uczniowie z całego świata. Do tej pory gościliśmy ponad 170 narodowości, co oznacza, że nasze szkoły letnie zapewniają najbardziej różnorodne otoczenie edukacyjne na świecie!

Uczniowie mogą wybierać spośród kursów języka angielskiego, które pozwalają podnieść poziom znajomości tego języka, kursów prezentujących ścieżki kariery, które umożliwiają zrozumienie przebiegu przyszłych studiów i kariery w obszarach biznesu, medycyny, prawa lub inżynierii, a także wiele innych programów akademickich, dzięki którym uczniowie mogą dowiedzieć się więcej o dyscyplinach, które szczególnie ich interesują.

Każdy kurs trwa dwa tygodnie, ale uczniowie mogą zostać na dłużej, aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony we wspaniałej scenerii uczelni w Oksfordzie, Cambridge czy Yale.

Lokalizacje i kolegia:

Szkoły letnie dla młodzieży w wieku 13–18 lat odbywają się w 9 lokalizacjach:

– Balliol College, Oksford

– Lady Margaret Hall, Oksford

– Jowett Walk, Oksford

– Merton College, Oksford

– St Catherine’s College, Oksford

– St Hugh’s College, Oksford

– St Peter’s College, Oksford

– Clare College, Cambridge

– Uniwersytet Yale, USA

Więcej informacji o każdej lokalizacji znajduje się na stronie: https://www.oxford-royale.com/residential-colleges/

Nasze filmy

Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów, aby poznać opinie absolwentów naszych szkół letnich:

Dostępne kursy

Dla młodzieży w wieku 13–18 lat

Ginący świat: szczyt poświęcony klimatowi, polityce i globalnym przywództwie (Oksford)

Uczniowie uczą się, jak ocalić życie na Ziemi, współpracując w małych grupach delegatów w poszukiwaniu rozwiązań dla niektórych z największych problemów, z jakimi boryka się ludzkość. „Szczyt” jest okazją do tego, by dowiedzieć się, jak połączyć naukę o klimacie, politykę, prawodawstwo i przywództwo wokół walki o zatrzymanie wymierania.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/racing-extinction-summit-13-18/

Akademia filmowa – Oksford w obiektywie (Oksford)

Uczniowie kręcą, montują i prezentują swój krótki film na terenie Uniwersytetu Oksfordzkiego. Podczas prac na planie zlokalizowanym na terenie Uniwersytetu Oksfordzkiego — w miejscu, w którym nakręcono wiele scen z filmów o Harrym Potterze – uczniowie poznają w praktyce zasady produkcji i postprodukcji cyfrowej filmów.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/film-academy-13-18/

Kursy dostępne dla młodzieży w wieku 13–15 lat

Poznaj świat biznesu, innowacji i przedsiębiorczości (Oksford i Cambridge)

Kurs „Poznaj świat biznesu” oferuje szerokie wprowadzenie do zagadnień biznesu, finansów i marketingu. Uczniowie zdobywają umiejętności niezbędne do wprowadzania innowacji oraz skutecznego otwierania i prowadzenia własnej działalności.  Co najważniejsze: rozwijają sposób myślenia, który pozwoli im odnosić sukcesy w biznesie.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/business-innovation-entrepreneurship-13-15/

 Poznaj świat inżynierii i technologii (Oksford i Cambridge)

 Kurs „Poznaj świat inżynierii i technologii” oferuje kompleksowe wprowadzenie do ekscytujących możliwości rozwoju kariery w dziedzinie inżynierii i technologii. Uczniowie poznają takie dziedziny nauki, jak inżynieria budowlana, mechaniczna, biomedyczna i lotnicza, badając nowe zastosowania technologii – od pojazdów autonomicznych po podróże kosmiczne.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/engineering-technology-13-15/

 Poznaj świat medycyny i psychologii doświadczalnej (Oksford i Cambridge)

 Kurs „Poznaj świat medycyny” oferuje szerokie wprowadzenie do zagadnień ludzkiego ciała i umysłu. Uczniowie dowiedzą się, jakich umiejętności i jakiej wiedzy wymaga kariera wziętego lekarza, pielęgniarza lub psychologa w kontekście anatomii i fizjologii człowieka.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/medicine-psychology-13-15/

 Angielski jako język obcy (Oksford i Cambridge)

Uczniowie podnoszą znacząco swoją znajomość angielskiej gramatyki, składni i wymowy, opanowanie języka w mowie i piśmie oraz rozumienie ze słuchu i tekstów czytanych. Kursy pozwalają poszerzyć zasób słownictwa i zbudować podstawy doskonałych umiejętności czytania i pisania w języku angielskim, co zwiększa szanse przyjęcia na anglojęzyczny uniwersytet.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/learn-english-13-15/

 Poznaj świat sztuk kreatywnych (Oksford i Cambridge)

 Kurs zapewnia zabawną i ekscytującą podróż do świata mediów społecznościowych oraz sztuk kreatywnych. Uczniowie odkrywają zasady pisania, fotografowania i dziennikarstwa, ćwicząc kreatywne techniki oraz odnajdując swój własny „głos”, za pomocą którego będą mogli wyrazić siebie i wpływać na odbiorców z wykorzystaniem nowych technologii, takich jak blogi, media społecznościowe czy podcasty.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/creative-writing/

Kursy dostępne dla młodzieży w wieku 16–18 lat

 Przyszłość leczenia: medycyna i choroby (Oxford i Cambridge)

 Kurs „Przyszłość leczenia” otwiera przed uczniami ścieżkę kariery w medycynie, zapewniając im wyjątkowy wgląd w wymogi, jakie należy spełnić, aby liczyć na przyjęcie do szkoły medycznej.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/medicine-16-18/

 Prawo, polityka i ekonomia (Oksford)

 Kurs pozwala dostrzec powiązania między prawem, polityką i ekonomią oraz postawić pierwsze kroki na drodze do kariery prawniczej. Koncentrując się na nowych problemach, jakie pojawiają się w tych obszarach, program sprzyja prowadzeniu dyskusji i debaty w oparciu o analizy przypadków prawnych i ich etycznych implikacji w takich kwestiach, jak prawa człowieka, globalizacja, terroryzm, handel, protekcjonizm czy dostęp do zasobów.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/law-politics-economics-16-18/

 Przyszłość projektowania: inżynieria, robotyka i technologia (Oksford, Cambridge i Yale)

 Kurs „Przyszłość projektowania” zapewnia wprowadzenie do nowych technologii, które kształtują naszą przyszłość. Szerokie omówienie zasad i dziedzin inżynierii zainspiruje uczniów do stawienia czoła wielkim wyzwaniom przyszłości w najróżniejszych obszarach: od alternatywnych źródeł energii po zaawansowaną robotykę. Dostępne dla młodzieży w wieku 16–18 lat w Oksfordzie i Cambridge oraz dla młodzieży w wieku 15–18 lat w Yale.

 https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/engineering-robotics-technology-16-18/

 Filozofia, literatura i historia współczesna (Oksford)

 Kurs umożliwia zgłębienie idei największych myślicieli w dziejach ludzkości oraz poznanie kilku największych dzieł literatury wszech czasów, czemu towarzyszą dyskusje oraz poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens życia, prawdę, piękno i etykę.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/philosophy-literature-history-16-18/

 Przyszłość wynalazczości: biznes, innowacje i przedsiębiorczość (Oksford, Cambridge i Yale)

 Kurs „Przyszłość wynalazczości” oferuje poznanie umiejętności, narzędzi i sposobu myślenia pod kątem wprowadzania innowacji i kreowania przyszłości. Kompleksowe omówienie zasad funkcjonowania biznesu, sposobów wprowadzania innowacji oraz myślenia w duchu przedsiębiorczości pozwala uczniom skonkretyzować swój pomysł oraz przyspieszyć jego przemianę w biznes tworzący wartość. Dostępne dla młodzieży w wieku 16–18 lat w Oksfordzie i Cambridge oraz dla młodzieży w wieku 15–18 lat w Yale.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/business-innovation-entrepreneurship-16-18/

 Sztuki kreatywne (Oksford, Cambridge i Yale)

 Kurs pozwala rozwijać umiejętności w takich dziedzinach, jak pisanie, fotografowanie czy dziennikarstwo, odsłaniając dynamiczny i ekscytujący świat sztuk kreatywnych. Program przewiduje połączenie klasycznych technik kreatywnego pisania z nowymi technologiami na potrzeby blogowania, podcastów czy projektowania cyfrowego. Dostępne dla młodzieży w wieku 16–18 lat w Oksfordzie i Cambridge oraz dla młodzieży w wieku 15–18 lat w Yale.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/creative-writing/

Angielski jako język obcy (Oksford i Cambridge)

 Uczniowie podnoszą znacząco swoją znajomość angielskiej gramatyki, składni i wymowy, opanowanie języka w mowie i piśmie oraz rozumienie ze słuchu i tekstów czytanych. Kursy pozwalają poszerzyć zasób słownictwa i zbudować podstawy doskonałych umiejętności czytania i pisania w języku angielskim, co zwiększa szanse przyjęcia na anglojęzyczny uniwersytet.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/learn-english-16-18/

 Przygotowanie do egzaminu IELTS (Oksford)

 Szkoła letnia przygotowująca do egzaminu IELTS w Oksfordzie przygotowuje uczniów do osiągnięcia najwyższych wyników w każdej części egzaminu! Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS umożliwia uczniom zdobycie wymaganego poziomu biegłości w czytaniu i pisaniu w języku angielskim, tak aby mogli oni zaliczyć każdy moduł z najwyższymi ocenami.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/ielts-preparation-16-18/

 Psychologia doświadczalna (Oksford)

 Kurs psychologii doświadczalnej to pierwszy krok na drodze do zostania ekspertem w dziedzinie ludzkiego umysłu. Uczniowie mają okazję zagłębić się w funkcjonowanie ludzkiego umysłu w najróżniejszych tego aspektach: od zaburzeń psychicznych po wpływ schematów przywiązania z dzieciństwa na przyszłość osoby. Program obejmuje projektowanie własnych badań, nawiązywanie kontaktów z ekspertami oraz dyskusje o etyce eksperymentów z zakresu psychologii człowieka.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/experimental-psychology-16-18/

 Architektura i projektowanie (Oksford)

 Kurs pozwala wcielić kreatywne pomysły uczniów w życie w jednej z najcenniejszych artystycznie i architektonicznie lokalizacji na świecie. Uczniowie poznają podstawowe zasady obowiązujące w świecie architektury, w tym planowanie, projektowanie i myślenie przestrzenne, co ułatwi im rozwój światowej kariery architektów.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/architecture-design-16-18/

 Przygotowanie do egzaminu SAT (Oksford)

Dwutygodniowy cykl szkoły letniej przygotowującej do egzaminu SAT na terenie kampusu Uniwersytetu Oksfordzkiego przygotowuje uczniów do uzyskania najwyższych wyników. Uczniowie poznają strukturę i założenia egzaminu SAT, a także zdobywają podstawowe umiejętności matematyczne oraz w zakresie czytania i pisania w oparciu o dowody niezbędne do uzyskania wysokiego wyniku.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/sat-preparation-16-18/

 Matematyka (Oksford)

Kurs przewiduje podniesienie umiejętności matematycznych oraz wzmocnienie zainteresowania uczniów liczbami w toku wprowadzenia do różnych aspektów współczesnej matematyki. Uczniowie poznają ważne i ciekawe zagadnienia z takich dziedzin jak arytmetyka, geometria, teoria grafów, logika, informatyka czy teoria gier.

https://www.oxford-royale.com/oxford-summer-school/maths-16-18/

Akademia prawa i pełnomocnictwa procesowego (Yale)

 Kurs oferuje szerokie wprowadzenie do teorii i praktyki prawa.  Uczniowie poznają szeroki repertuar narzędzi logicznych i argumentacyjnych w oparciu o studia przypadków prawnych oraz symulację procesu. Dostępne dla młodzieży w wieku 15–18 lat w Yale.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o kursach i złożyć aplikację online: https://www.oxford-royale.com/courses/

Terminy i opłaty:

Nasze szkoły letnie dla młodzieży w wieku 13–18 lat odbywają się w cyklach dwutygodniowych w poniższych terminach:

 W Oksfordzie i Cambridge

Sesja 1: od 3 do 16 lipca 2022 r.

Sesja 2: od 17 do 30 lipca 2022 r.

Sesja 3: od 31 lipca do 13 sierpnia 2022 r. (tylko Oksford)

Wszystkie kursy dostępne są w cenie 5495 GBP za dwa tygodnie z wyjątkiem kursów języka angielskiego jako języka obcego, które dostępne są w cenie 2995 GBP za dwa tygodnie. W przypadku dłuższych pobytów dostępne są zniżki.

W Yale

 Sesja 1: od 26 czerwca do 9 lipca 2022 r.

Sesja 2: od 10 do 23 lipca 2022 r.

Opłaty za szkołę letnią Oxford Royale w Yale wynoszą 2995 GBP za dwa tygodnie lub

5595 GBP za cztery tygodnie nauki.

W celu potwierdzenia rejestracji wymagane jest dokonanie bezzwrotnej wpłaty w wysokości 995 GBP za dwa tygodnie nauki.

Pozostałą część należności należy uiścić nie później niż na 90 dni przed datą rozpoczęcia zarezerwowanego kursu lub kursów. Uczniowie mogą zostać dłużej niż dwa tygodnie – wielu uczestników rezerwuje miejsca na co najmniej dwa kolejne programy i zostaje w Oxford Royale Academy przez co najmniej cztery tygodnie.

Popularnym wyborem są dwa tygodnie w Oksfordzie i dwa tygodnie w Cambridge, aby poznać unikatową kulturę tych dwóch niesamowitych brytyjskich miast.

Kliknij tutaj, aby przejść do pełnej listy kursów dla młodzieży w wieku 13–18 lat: https://www.oxford-royale.com/courses/

SZKOŁA LETNIA DLA DOROSŁYCH W OKSFORDZIE (POWYŻEJ 19. ROKU ŻYCIA)

Kursy letnie dla osób powyżej 19. roku życia

Zapraszamy latem 2022 r. do naszej popularnej szkoły letniej dla dorosłych w Oksfordzie. Pobyt w jednym z najsławniejszych kolegiów w Oksfordzie pozwoli skierować karierę uczestnika na nowe tory.

Jest to szansa na nawiązanie kontaktów z ludźmi z całego świata, a także na zdobywanie wiedzy, stołowanie się oraz uczestniczenie w życiu kulturalnym na terenie Uniwersytetu Oksfordzkiego – jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Uczestnicy będą mieli możliwość korzystania ze słynnej Biblioteki Bodlejańskiej, podziwiania gotyckich wież kolegium All Souls College oraz podążania śladami najgenialniejszych myślicieli w dziejach świata. Kontemplując 800-letnią historię krzewienia wiedzy, uczestnicy mogą czerpać inspirację z wielowiekowej tradycji „miasta rozmarzonych wież”.

To wyjątkowe doświadczenie odmieniło życie wielu ludzi. W Oxford Royale Academy zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, którzy są na bieżąco z aktualnym stanem wiedzy w swoich dziedzinach oraz potrafią zainspirować swoim doświadczeniem i pasją do przedmiotu. Wszystko to odbywa się w otoczeniu światowej sławy uczelni – Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Obejrzyj nasz film

Dostępne kursy:

Globalny biznes, zarządzanie i finanse

Kurs pozwala nowemu pokoleniu liderów biznesu napędzającego innowacje w okresie przełomowych i głębokich globalnych przemian na rozwijanie umiejętności oraz poszerzanie perspektywy patrzenia na świat. Dzięki interakcjom z wybitnymi teoretykami i praktykami uczestnicy będą mieli szansę przyjrzeć się trendom w finansach, działalności operacyjnej i marketingu pod kątem potrzeby budowy zrównoważonego globalnego biznesu przyszłości.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/global-business-management/

Język angielski ogólny pod kątem życia i pracy we współczesnym świecie

Uczestnicy podnoszą znacząco swoją znajomość angielskiej gramatyki, składni i wymowy, opanowanie języka w mowie i piśmie oraz rozumienie ze słuchu i tekstów czytanych. Kursy pozwalają poszerzyć słownictwo i zbudować podstawy doskonałych umiejętności czytania i pisania w języku angielskim, co zwiększa szanse przyjęcia na anglojęzyczny uniwersytet lub do pracy do anglojęzycznej firmy.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/learn-english/

Międzynarodowe badania i praktyka medyczna I: podstawy

Letnia szkoła medyczna pozwala przygotować się do rekrutacji do szkoły medycznej oraz poznać dostępne ścieżki ekscytującej kariery zawodowej. Wciągające i praktyczne zajęcia umożliwiają poznanie najnowocześniejszych metod prowadzenia badań medycznych przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności klinicznych i laboratoryjnych w drodze symulacji medycznych.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/medical-research/

 Globalne rozwiązania w obszarze inżynierii

Wciągający, praktyczny program opracowany z myślą o rozpoczęciu kariery inżynierskiej oferuje możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami w obszarze inżynierii mechanicznej, elektrycznej, chemicznej, budowlanej i konstrukcyjnej. Oprócz zagadnień technicznych uczniowie poznają innowacje i kreatywne metodologie, które pozwolą im tworzyć rozwiązania inżynieryjne umożliwiające rozwiązywanie realnych problemów.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/engineering/

 Nauki psychologiczne i behawioralne

Kurs pozwala na odnalezienie drogi kariery w ekscytujących dziedzinach psychologii i behawioryzmu w toku projektowania i prowadzenia oryginalnych badań, dyskusji wokół kwestii etycznych oraz poznawania nowych ustaleń psychologii społecznej. Uczestnicy mogą spersonalizować swoją naukę, wybierając jeden z dwóch lub oba wciągające moduły: moduł badań psychologicznych oraz moduł poznawczy, aby podnieść swoje umiejętności oraz otworzyć sobie drogę do rozwoju kariery.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/psychology/

Międzynarodowe badania i praktyka medyczna II: praktyk

Kurs „Praktyk” oferuje przegląd najnowszych innowacji mających wpływ na badania i praktykę medyczną oraz skierowany jest do studentów z kierunków medycznych poważnie zainteresowanych poszerzeniem swoich umiejętności praktycznych i wiedzy klinicznej. Koncentrując się na trendach w obszarze badań klinicznych, etyce medycznej i biotechnologii, uczestnicy przyglądają się postępom w rozwoju sztucznej inteligencji, chirurgii zrobotyzowanej oraz telemedycyny w ramach przygotowań do przyszłej kariery medycznej.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/advanced-medical-research/

Prawo i polityka międzynarodowa w XXI wieku

Poznanie skomplikowanych zagadnień ekscytującego świata prawa międzynarodowego i globalnego ładu pozwala rozwinąć umiejętności kierowania procesem wprowadzania istotnych zmian. Koncentrując się na wpływie polityki międzynarodowej zarówno na państwa narodowe, jak i na podmioty ponadnarodowe, kurs oferuje cenne wprowadzenie do takich zagadnień, jak prawa człowieka, konflikty zbrojne, dostęp do zasobów, środowisko naturalne czy polityka gospodarcza.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/international-law-politics/

Kreatywne pisanie

Kurs oferuje naukę opowiadania fascynujących historii poprzez takie formy jak powieść, fantastyka, dramat i poezja. Zajęcia z kreatywnego pisania to znacznie więcej niż tylko kurs o charakterze technicznym – pozwala on zwiększyć kreatywność i pewność siebie uczestników poprzez zaprezentowanie im przykładów ze współczesnych powieści dystopijnych, science-fiction, dramatu szekspirowskiego czy poetów romantycznych, takich jak Keats, Coleridge czy Shelley.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/creative-writing/

Świat Szekspira

Kurs oferuje możliwość poznania świata, sposobu myślenia i dzieł angielskiego barda – prawdopodobnie największego w dziejach dramatopisarza i obserwatora ludzkiej kondycji. Uczestnicy będą mogli rozwinąć swoje umiejętności analizy dzieła literackiego oraz jego przedstawienia w oparciu o sztuki i sonety Szekspira, zastanawiając się nad sensem myśli wyrażonej w sztuce „Juliusz Cezar”: „nie w gwiazdach leży nasze przeznaczenie, lecz w nas samych”.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/shakespeare-immersion/

Reprezentacyjne wiejskie domy i ogrody

Uczestnicy cofną się o ponad 500 lat angielskiej historii i kultury, aby poznać ówczesną sztukę, architekturę i ogrody, analizując jednocześnie społeczny, polityczny i gospodarczy kontekst powstawania wiejskich domów na przestrzeni wieków. Pracując w salach lekcyjnych zlokalizowanych na terenie historycznych posiadłości, uczestnicy przeprowadzą własne studia nad wielowymiarową historią wiejskich majątków.

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/stately-homes-and-country-gardens/

Terminy i opłaty:

Sesja 1: od 3 do 16 lipca 2022 r.

Sesja 2: od 17 do 30 lipca 2022 r.

Opłaty zaczynają się od 2995 GBP za dwutygodniowy cykl. W celu zarezerwowania sobie miejsca w programie wymagane jest dokonanie wpłaty w wysokości od 995 GBP.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach dla osób powyżej 19. roku życia i złożyć aplikację online, kliknij tutaj:

https://www.oxford-royale.com/oxford-adults-summer-school/

OKSFORDZKA SZKOŁA LETNIA ONLINE (13–18 LAT)

Kursy online

Magii szkoły letniej ORA uczniowie mogą teraz doświadczyć w zaciszu własnego domu dzięki naszej ofercie oksfordzkiej szkoły letniej online.

Uczestnicy dołączą do osób z całego świata w ramach wyjątkowego doświadczenia edukacyjnego, z którego słyniemy na świecie. Uczniowie mogą wybierać spośród wielu przedmiotów, w tym kilku najbardziej konkurencyjnych dziedzin z punktu widzenia współczesnego młodego człowieka przygotowującego się na wyzwania przyszłości.

Kursy dostępne dla młodzieży w wieku 13–15 lat:

Kreatywne pisanie
Ekonomia i zarządzanie
Psychologia doświadczalna
Wprowadzenie do inżynierii
Wprowadzenie do medycyny
Wprowadzenie do prawa

Kursy dostępne dla młodzieży w wieku 16–18 lat:

Biznes, ekonomia i przedsiębiorczość
Chemia
Inżynieria
Psychologia doświadczalna
Prawo
Medycyna
Neurobiologia
Fizyka
Politologia, stosunki międzynarodowe i globalne przywództwo

Terminy i opłaty:

Tydzień 1: poniedziałek 6 czerwca 2022 r.

Tydzień 2: poniedziałek 13 czerwca 2022 r.

Tydzień 3: poniedziałek 20 czerwca 2022 r.

Tydzień 4: poniedziałek 27 czerwca 2022 r.

Tydzień 5: poniedziałek 4 lipca 2022 r.

Tydzień 6: poniedziałek 11 lipca 2022 r.

Tydzień 7: poniedziałek 18 lipca 2022 r.

Tydzień 8: poniedziałek 25 lipca 2022 r.

Tydzień 9: poniedziałek 1 sierpnia 2022 r.

Tydzień 10: poniedziałek 8 sierpnia 2022 r.

Tydzień 11: poniedziałek 15 sierpnia 2022 r.

Tydzień 12: poniedziałek 22 sierpnia 2022 r.

 Przypominamy, że nie wszystkie kursy są dostępne przez wszystkie tygodnie — prosimy o zapoznanie się ze stronami internetowymi poszczególnych kursów, aby uzyskać informacje na temat terminów poszczególnych kursów.

Opłaty zaczynają się od kwoty 1095 GBP za tygodniowy cykl, którą należy uiścić w całości w momencie zapisu, aby potwierdzić rezerwację.

 Obejrzyj nasz film

 Aby dowiedzieć się więcej o oksfordzkiej szkole letniej online i zapisać się na kurs, odwiedź stronę

https://www.oxford-royale.com/oxford-online-summer-school

Aplikuj teraz