Oxford, Londra’da, St Andrews (iskoçya) ve, Cambridge’te ve Ascot’ta prestijli İngiliz St Mary yatılı okulunda düzenlenen ödüllü yaz kurslarımız için kayıtlarımız şimdi başladı.

2020’deki yerinizi çevrimiçi olarak bugünden ayırtın ve önümüzdeki yaz Oxford Royale Summer Schools’de 150’ü aşkın ülkeden gelen öğrencilere katılın.

OXFORD ROYALE ACADEMY HAKKINDA

Oxford Royale Summer Schools (ORA), İngiltere’de tarihi üniversite şehirleri olan Oxford, Cambridge, Londra’da ve St Andrews (iskoçya) yerleşik ödüllü bir eğitim programları sağlayıcısıdır. Misyonumuz öğrencilerimizin akademik yaşamlarına değer katmak, ilave öğrenimlerine, üniversite başvurularına veya rekabetçi bir dünyada kariyerlerine başlarken onlara bir eğitim avantajını sağlamaktır.

 

Yıl boyunca mevcut bu kadar geniş kurs aralığıyla, bilgisini artırmak isteyen her öğrenci için sunacağımız bir şeylerin olduğundan eminiz. Yaz kurslarımız (ünlü Oxford Yaz Okulumuz dâhil), yıl boyunca devam eden eğitim programlarımız ve çevrimiçi kurslarımız hakkında bilgi için okumaya devam edin.

 

ÖDÜLLÜ YAZ PROGRAMLARI

Oxford Royale Summer Schools üstün kaliteli, yatılı yaz eğitiminin sağlanmasında bir pazar lideridir. Programlarımız, kendi şehirlerindeki akademik titizlikten ilham alır, aydınlatıcı ve faydalı bir yaz deneyimini öğrencilerimize sağlamak için özellikle seçilmiş ve dikkatlice tasarlanmıştır.

 

Öğrenciler, ORA’da mevcut çeşitli yaz kursu sunumlarımız arasından seçim yapabilir. Öğrencilerin geleneksel konulardan normalde eğitim gelişimlerine kadar öğrenme fırsatını elde edemeyecekleri derslere uzanan 100’den fazla öğrenim seçeneğini sunuyoruz. Sunumdaki bu kadar çeşitle, pek çok öğrenci art arda iki kursu almayı seçer ve yüzlerce öğrenci her yıl yeni konuları öğrenmek ve akademik gelişimlerini ilerletmek için ORA’ya dönerler.

 

Yaz programlarımızı 8 ila 12 yaş ve 13 ila 18 yaş olmak üzere iki yaş aralığında genç katılımcılar için grupluyoruz. Ayrıca, 19-25 yaşındakiler için ilham veren yaz programları yelpazesini de sunuyoruz.

OXFORD ROYALE ACADEMY’DEN 8-12 YAŞLAR İÇİN YAZ OKULU

Oxford Royale Summer Schools 8 ila 12 yaş arasındaki öğrenciler için heyecan verici kurs aralığını sunmaktan dolayı mutluluk duymaktadır. Bu kurslar, genç öğrencilere güvenli ve destekleyici bir ortamda bir bağımsızlık deneyimini yaşama şansını sunmak için eğlenceli aktiviteleri ve ekip alıştırmalarıyla öğretimi dengeler.

 

Kurslar, İngiliz sayfiyesinde Oxford ve Londra arasında bulunan Ascot’ta prestijli yatılı okul olan St Mary School’da verilir. Okul, kapalı yüzme havuzu, oyun alanları, sanat ve tasarım salonları, bilim laboratuvarları, tiyatro ve daha bir çoğunu içeren rakipsiz tesisleri ile övünür. Bu tesislerin tümü, heyecan verici programlarımız yoluyla tam kapasitelerinde kullanılacaktır.

 

Öğrenci Deneyimi Videosu

 

Bu programlardaki personelimiz öğrencileri güvende tutmak ve günde yirmi dört saat boyunca gözetmek için öncelikle yatılı kalırlar. Öğrencilerin personele olan oranı, yaklaşık olarak beşe birdir ve en yüksek standartlara uyulmasını sağlamak üzere öğretmenlerimizin tümünün geçmişi özenle kontrol edilmiştir.

 

Tarihler ve Ücretler

Hafta: 12 Temmuz – 18 Temmuz 2020

Hafta: 19 Temmuz – 25 Temmuz 2020

Hafta: 26 Temmuz – 1 Ağustos 2020

Hafta: 2 Ağustos – 8 Ağustos 2020

Hafta: 9 Ağustos – 15 Ağustos 2020

 

Kurslar hakkında daha fazlasını öğrenmek ve çevrimiçi başvurmak için buraya tıklayın.

13-18 YAŞ İÇİN 2020 YAZ OKULLARI

Oxford Yaz Okulumuz, en uzun süreden beri devam eden hizmetimizdir ve dünya genelindeki öğrencilere etkileyici programlarımızı yaşamak ve öğrenmek için Oxford’a gelme fırsatını sunar. Diğer canlı şehirlerde ORA deneyimini sunan Londra Yaz Okulumuza, Cambridge Yaz Okulumuza ve St Andrews Yaz Okulumuza kayıtları da açıktır.

 

Kurslarımızın birincil odaklanması, keyif verici eğitim programı aktiviteleri ve gezilerinden oluşan kapsamlı bir plan çizelgesini de birleştirirken, akademik gelişim üzerindedir. Kurslarımızın çoğu, – gerçek bir özgün deneyimi sunan ve öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmaları için ilham veren – Oxford ve Cambridge Üniversitelerinin yüksek okullarında yatılı olarak verilmektedir.

 

Her yaz, kurslarımızda dünya pek çok yerinden gelen öğrenciyi ağırlıyoruz. Geçen yıl, Yaz Okullarımızı dünyadaki en fazla çeşitlilik içeren çalışma ortamlarından biri arasına sokan öğrencilerimiz, 150+ farklı milliyetten geliyordu.

 

Öğrenci Deneyimi Videosu

 

Öğrenciler, ilave çalışmayı değerlendirebilecekleri belirli konular için Üniversite Hazırlık kursları ve az deneyimlerinin olabileceği alanlarda deneyim kazanmak için diğer akademik programlara ait bir seçim arasında İngilizcelerini geliştirmek için İngilizce Dili kurslarından seçim yapabilirler. Her bir kurs iki hafta boyunca sürer, ancak öğrencilerin Oxford, Cambridge, Londra’da veya St Andrews harika ortamlardan yararlanmak üzere süreyi en üst düzeye çıkarmak için daha uzun süreyle katılmakta serbesttirler.

 

 

Oxford Yaz Okulu: sayısal olarak geçen yaz

150+ Milliyet

15 kampüs

60’ın üzerinde çalışma seçenekleri

150+ öğretmen

200’ün üzerinde kampüs kadrosu üyesileri

 

Konumlar ve Okullar

13-18 yaşlar için Yaz Okullarımız 15 farklı Yaz Merkezinde düzenlenir. Bunlar:

– Yarnton Manor

– St Catherine’s College

– Lady Margaret Hall

– Balliol College

– Jowett Walk

– St Peter’s College

– St Hugh’s College

– The Queen’s College

– University College

– Clare College, Cambridge

– St Catharine’s College, Cambridge

– Imperial College, London

– St Andrews, Scotland

– Yale University, USA

– St Edmund’s College

 

Her bir merkez hakkında daha fazlasını okumak için, lütfen buraya tıklayın.

 

Çevrimiçi başvurmak amacıyla 13-18 yaşlarına yönelik kurslarımızın tam listesini görmek için buraya tıklayın.

19-25 Yaş için Oxford Yaz Okulu

Genç öğrencilere yönelik kursumuz gibi aynı prensiplerin pek çoğunu ve aynı tavizsiz kaliteyi paylaşarak, daha büyük öğrencilerimiz Oxford Üniversitesi’nin en eski ve akademik olarak en prestijli yüksek okullarından Merton College’da veya Balliol College’ın bir parçası olan Jowett Walk’ta (Oxford’ın en eski yüksekokulu Merton’un unvanının rakiplerinden biri) yatılı olarak kalırlar.

 

Öğrenci Deneyimi Videosu

 

Öğrencilere, eğitim programı aktivitelerinden oluşan bir program ve şehri kendi başlarına keşfetmeleri ve Oxford’ın kütüphanelerinde bağımsız çalışmalarını sürdürmeleri için bolca serbest zaman ile dengelenen mükemmel bir öğretim sağlanacaktır.

 

 

Çevrimiçi kurslarımız hakkında

 

Oxford Royale Summer Schools, İngiltere’de öğrencilerin üniversiteye başvurmalarını destekleyen heyecan verici ve entelektüel bakımından teşvik edici geniş bir kurs yelpazesine sahip çevrimiçi bir öğrenim platformunu sunmaktan dolayı gururludur. ORA Prep platformumuz yoluyla sunulan çevrimiçi kurslara dünya genelinde anında erişilebilir ve öğrencilere onları okul eğitim programının ötesine taşıyan konularda bir anlayış kazandırır. Bu anlayış, öğrencilerin üniversitede bir konu hakkında eğitim görmenin neye benzediğine dair bir deneyimi yaşamalarına izin verir, diğer yandan da onlara başvurular ve mülakatlar için değerli materyalleri de sağlar. Öğrencilerin yaşadığı deneyimlerin gösterdiği gibi tümü giderek artan rekabetçi üniversite başvuruları sürecinde değerli birer destektir. Bugün başlamak için kurs kataloğumuzu görüntüleyin!

 

Sunduğumuz konu yelpazesini keşfetmek ve ücretsiz bir denemeye başlamak veya bir kursu rezerve etmek için, lütfen buradan çevrimiçi kurslarımızı keşfedin.