Summer School at Yale is now open for ages 13 to 15. Find out more and secure your place now.

Již nyní přijímáme přihlášky na naše cenami vyznamenané letní kurzy, které se konají v Oxfordu, Londýně, Cambridgi, St Andrews (Skotsko), a na prestižní internátní škole St. Mary’s v Ascotu.

Zajistěte si místo na léto 2020 online ještě dnes a přidejte se v Oxford Royale Summer Schools k studentům z více než 150 zemí.

O OXFORD ROYALE ACADEMY

Oxford Royale Summer Schools (ORA) je nositelem ocenění jako poskytovatel vzdělávacích programů, které probíhají v historických univerzitních městech Oxford, Cambridge, Londýn a St Andrews (Skotsko) ve Velké Británii. Naším posláním je zkvalitnit studentům studijní život a poskytnout jim náskok ve vzdělání na cestě k dalšímu studiu, při nástupu na univerzitu nebo v profesní kariéře v konkurenčním světě.

 

S tak širokou nabídkou kurzů dostupných po celý rok jsme si zcela jisti, že máme co nabídnout každému studentovi, který si přeje rozšířit své znalosti. Přečtěte si podrobnější informace o našich letních kurzech (včetně naší slavné Oxfordské letní školy), celoročních vzdělávacích programech a online kurzech.

 

CENAMI OVĚNČENÉ LETNÍ PROGRAMY

Oxford Royale Summer Schools je jedničkou na trhu v poskytování prvotřídního pobytového letního studia. Naše programy jsou inspirované akademickým duchem hostujících měst a byly zvlášť vybrány a pečlivě navrženy tak, aby našim studentům poskytly inspirující a hodnotnou letní zkušenost.

 

Studenti si mohou vybrat z různorodé letní nabídky kurzů dostupné na ORA. Nabízíme přes 100 studijních možností od tradičních předmětů až po kurzy, které by studenti měli běžně možnost studovat až v pokročilejším stádiu vzdělávání. S tak rozmaninou nabídkou kurzů se spousta studentů rozhodne vzít si dva kurzy najednou a stovky studentů se rok po roce do ORA vracejí, aby si mohli vybrat něco nového a pokročit ve svém akademickém růstu.

 

Letní programy pro mladé rozdělujeme do dvou věkových skupin – 8 až 12 let a 13 až 18 let. Nabízíme také celou řadu podnětných letních programů pro studenty ve věku 19 až 25 let.

Students eating dinner in Oxford college

LETNÍ ŠKOLA PRO STUDENTY VE VĚKU 8–12 NA OXFORD ROYALE ACADEMY

Oxford Royale Summer Schools s potěšením nabízí celou řadu zajímavých kurzů pro studenty ve věku od 18 do 12 let. V těchto kurzech je výuka doplněna zábavnými aktivitami a skupinovými úkoly, aby měli studenti v bezpečném a přátelském prostředí možnost okusit první nezávislost.

 

Tyto kurzy pořádáme v St Mary’s v Ascotu, prestižní internátní škole, která se nachází na anglickém venkově vpůli cesty mezi Oxfordem a Londýnem. Škola se pyšní nesrovnatelným vybavením, včetně krytého bazénu, hřišť, uměleckých a designérských studií, vědeckých laboratoří, divadla a dalších. Všechna tato zařízení studenti v rámci stávajícího rozvrhu plně využití.

 

Studentské video

 

Většina vyučujících tohoto programu je ubytována na místě, takže se studenti pohybují v bezpečném prostředí pod 24hodinovým dohledem. Poměr studentů na učitele je přibližně pět na jednoho a u všech vyučujících pečlivě ověřujeme jejich vzdělání, abychom si byli jisti, že vše bude probíhat dle nejvyšších standardů.

 

Termíny a ceny

Týden 1: 12–18. července 2020

Týden 2: 19.–25. července 2020

Týden 3: 26 července – 1. srpna 2020

Týden 4: 1 – 8. srpna 2020

Týden 5: 9.–15. srpna 2020

 

Pro více informací o kurzech a pro online přihlášky klikněte zde..

Boy in blue hoodies in class

LETNÍ ŠKOLY PRO VĚKOVOU SKUPINU 13–18 LET NA ROK 2020

Oxfordská letní škola je naší nejdéle poskytovanou službou a nabízí studentům z celého světa příležitost zakusit život v Oxfordu a studovat v rámci našich fascinujících programů. Přihlášky přijímáme také na Londýnskou letní školu Cambridgeskou letní školu a St Andrews letní školu, které nabízejí tutéž zkušenost, ale v jiných kosmopolitních městech.

 

Na jednu stranu se naše kurzy zaměřují převážně na akademický růst, na druhou stranu však zahrnují širokou nabídku mimoškolních aktivit a exkurzí. Spousta našich kurzů zahrnuje pohyb na kolejích oxfordské nebo cambridgeské univerzity – studenti tedy získají vskutku jedinečnou a autentickou zkušenost, která je bude inspirovat k plnému využití svého potenciálu.

 

Každé léto přivítáme v našich kurzech studenty z celého světa. Minulý rok přijeli studenti 150+ různých národností, což řadí naše letní školy mezi jedny z nejrůznorodějších studijních prostředí na světě.

 

Studentské video

 

Studenti si mohou vybrat z anglických jazykových kurzů k zdokonalení své angličtiny, z přípravných univerzitních kurzů pro konkrétní předměty, které chtějí do budoucna studovat, a z nabídky dalších akademických programů, kde mohou získat zkušenost v oborech, v kterých mají jen málo zkušeností. Každý kurz trvá dva týdny, ale studenti mohou klidně zůstat déle, aby co nejvíce využili svůj čas k objevování nádherného okolí Oxfordu, Cambridge, Londýna nebo St Andrews.

 

Girls at Queens College Oxford walking to graduation

 

Oxfordská letní škola: loňské léto v číslech

150+ národností

15 kampusů

Přes 60 studijních nabídek

150+ učitelů

Přes 200 zaměstnanců na kampusech

 

Students sitting on steps at Oxford college

Centra a koleje

Naše letní školy pro věkové skupiny 13–18 let probíhají v 15 různých letních centrech. Patří sem:

– Yarnton Manor

– St Catherine’s College

– Lady Margaret Hall

– Balliol College

– Jowett Walk

– St Peter’s College

– St Hugh’s College

– The Queen’s College

– University College

– Clare College, Cambridge

– St Catharine’s College, Cambridge

– Imperial College, Londýn

– St Andrews, Skotsko

– Yale University, USA

– St Edmund’s College

 

Více informací o jednotlivých centrech najdete ZDE.

 

Úplný seznam kurzů pro věkovou skupinu 13–18 let a online přihlášku najdete zde.

Oxford Royale Summer Schools graduation ceremony

Oxfordská letní škola pro věkovou skupinu 19–25 let

S našimi kurzy pro starší studenty sdílí spoustu stejných principů a stejnou nekompromisní kvalitu. Většina studentů je ubytována na koleji Merton, jedné z vůbec nejstarších a akademicky nejprestižnějších kolejí oxfordské univerzity, nebo na Jowett Walk, která je součástí Balliolovy koleje (jedním z rivalů Mertonu o titul nejstarší oxfordské koleje).

 

Studentské video

 

Studentům bude poskytnuta vynikající výuka v rovnováze s programem mimoškolních aktivit a spoustou volného času k objevování města a samostatnému studiu v oxfordských knihovnách.

 

Girls talking on bench in Oxford

 

O našich online kurzech

 

Oxford Royale Summer Schools je také hrdá na svou e-learningovou platformu, která nabízí širokou škálu zajímavých a intelektuálně stimulujících kurzů určených jako pomoc studentům, kteří se hlásí na univerzitu ve Velké Británii. Prostřednictvím naší přípravné platformy máte k online kurzům okamžitý přístup odkudkoli na světě. Kurzy poskytují studentům náhled do předmětů daleko za rámec školních osnov. Tento náhled umožní studentům udělat si představu o tom, co studium daného předmětu na univerzitě obnáší, a zároveň jim poskytne neocenitelný materiál pro přihlašovací a přijímací řízení. To vše je podle výpovědí našich studentů neocenitelná pomoc ve stále konkurenčnějším přijímacím řízení na univerzity. Projděte si náš katalog, abyste mohli začít ještě dnes!

 

Pokud se chcete podívat na naši nabídku předmětů nebo máte zájem o bezplatnou ukázku nebo se přihlásit do kurzu, všechny naše online kurzy najdete zde.

Girls on bridge at Blenheim Palace